Oferta

Oferta

– tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione, pisemne i ustne, zarówno z języka chińskiego, jak i na język chiński

Jako tłumacz przysięgły języka chińskigo, oferuję uwierzytelnione i nieuwierzytelnione, pisemne i ustne tłumaczenia z języka chińskiego na język polski, oraz z polskiego na chiński z następujących dziedzin:

– pisemne tłumaczenia uwierzytelnione wszelkiego rodzaju dokumentów i tekstów prawnych,
– ustne tłumaczenia uwierzytelnione przy spisywaniu aktów notarialnych, zawieraniu umów, rejestracji spółek itp.
– tłumaczenie różnego rodzaju folderów i materiałów reklamowych,
– tłumaczenie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń (instrukcje obsługi, normy branżowe, patenty, opisy budowy maszyn i procesów technologicznych),
– tłumaczenia tekstów naukowych (chemia, biochemia, farmacja, medycyna i inne),
– tłumaczenie korespondenci handlowej i prywatnej,
– tłumaczenia innych tekstów – zależnie od potrzeb Klienta,
– tłumaczenie ustne wszelkiego rodzaju spotkań formalnych i nieformalnych, rozmów handlowych i konferencji,
– tłumaczenia telefoniczne, oraz inne tłumaczenia ustne – zależnie od potrzeb Klienta,

Oczywiście to, w czym czuję się najswobodniej, to potoczny język codzienny – język, którym od wielu lat posługuję się na codzień w domu.Pracę tłumacza traktuję nie tylko z pozycji lingwisty – sinologa, ale również kogoś, kto przeżył niemało czasu nie tylko w Chinach, lecz również wewnątrz chińskiego społeczeństwa, wewnątrz chińskiej rodziny, wraz ze wszystkim, co się z tym wiąże – całą skomplikowaną siecią relacji społecznych, niedomówień i odwołań do liczącej tysiące lat tradycji – tworzących istny labirynt, po którym niełatwo się poruszać przybyszowi z Zachodu.

翻译服务:

中波宣誓翻译、中波中英中俄普通口译笔译翻译,包括:

– 各类证件、法律文件笔试宣誓翻译(出生证、毕业证、驾照、结婚证、无犯罪证等)

– 口头宣誓翻译(注册公司、等级结婚、等级孩子出生、办理居留签证移民局翻译/面试翻译、法庭翻译等)

– 产品宣传资料、目录翻译

– 机械设备说明、工业流程说明书、技术资料、标准文件、专利证等

– 科学文章翻译(化学、生物化学、医学、药理学等)

– 商业信函翻译

– 其他文字翻译(根据客户要求)

– 各类正式及非正式会议、商务洽谈及座谈会翻译

– 电话翻译及其他口译(根据客户要求)

()

– obsługa grup turystycznych i biznesowych

Obsługa gości z Chin, Hongkongu, Makao, Tajwanu i Singapuru, obejmująca tłumaczenie z i na język chiński (na terenie całej Polski) odbiór z lotniska, rezerwację hotelu, pilotowanie grupy oraz wszelką pomoc potrzebną w czasie pobytu gości w Polsce, stosownie do potrzeb Klienta.

– organizację wyjazdów handlowych, biznesowych i turystycznych do Chin

Usługa obejmuje organizację wyjazdów handlowych, biznesowych i turystycznych do Chin, pomoc w rezerwacji samolotu, hotelu i lokalnych środków transportu, kompleksową organizację logistyki wyjazdu, pośrednictwo w kontakcie z miejscowymi partnerami, oraz – jeżeli jest taka potrzeba – wszechstronną obsłubgę tłumaczeniową.

Jako miłośnik Chin, podróży i pilot wycieczek, proponuję też pomoc i doradztwo w organizacji wyjazdów prywatnych w mało znane rejony Chin, umożliwiające poznanie tego fascynującego kraju, jego przyrody, ludzi i ich kultury w niekonwencjonalny sposób.

– organizacja wyjazdów na targi do Chin, Hongkongu, Makao, Singapuru i na Tajwan

Pomoc w organizacji wyjazdów na targi do Chin, Hongkongu, Makao, Singapuru i na Tajwan, oraz obsługa chińskich grup przyjeżdżających na targi do Polski. Pomoc w rezerwacji samolotu, hotelu, stoiska na targach, kompleksowa organizacja logistyki wyjazdu,  pośrednictwo w kontakcie z miejscowymi partnerami, oraz – jeżeli jest taka potrzeba – wszechstronna obsługa tłumaczeniowa.

– pośrednictwo w kontaktach handlowych z partnerami z Chin, Hongkongu, Makao, Singapuru i Tajwanu

Pomoc i pośrednictwo w kontaktach, prowadzenie korespondencji pocztowej i elektronicznej i kontakt telefoniczny, pomoc w rozwiązywaniu problemów wynikłych na tle trudności komunikacyjnych i różnic kulturowych, z możliwością tłumaczenia zwykłego lub przysięgłego materiałów handlowych, umów i innych dokumentów.

– organizacja konferencji i spotkań

Organizacja różnego rodzaju spotkań z udziałem gości z Chin, Hongkongu, Makao, Tajwanu, Singapuru. Oprócz samych usług tłumaczeniowych oferuję również pomoc w kontaktach z uczestnikami i kompleksową obsługę gości zagranicznych podczas ich pobytu w Polsce, zapewniającą